Trumpai

Kas yra www.sveikesniskunas.lt ?

      Teikiu kineziterapijos konsultacijas, sudarinėju pratimų programas  visiems, norintiems atsistatyti po traumų,  pagerinti savo kūno būseną ar išsivaduoti nuo kamuojančių skausmų.

      Atlieku įvairių tipų viso kūno masažus, taip pat ir atskirų kūno dalių (nugaros, apykaklės srities, rankų ir kojų masažus).

 Simona Kytrė

 

  

 

 

 1    2 

 

Apie mane

Susipažinkime :)

      Esu baigusi kineziterapijos bakalauro (LSU, 2012) ir magistro (LSMU, 2015) studijas. Nuolat plečiu savo žinias, domiuosi naujausiais garsiausių šios srities pasaulio mokslininkų atliekamais tyrimais, dalyvauju įvairiuose seminaruose, kuriuose gilinuosi į naujausias šiuolaikines reabilitacijos tendencijas ir naujoves. Taip pat dalyvauju masažo kursuose, kur tobulinu savo techniką ir mokausi naujų masažo rūšių. Niekad nenustoju gilinti savo žinių, nes šiuolaikinis kineziterapijos mokslas progresuoja milžinišku tempu.

      Didžiąją savo gyvenimo dalį sportuoju regbį, todėl man nesvetimas fizinis skausmas ir diskomfortas po traumų. Tas turbūt mane ir pastūmėjo pasirinkti būtent šią specialybę, nes noriu padėti žmonėms atsikratyti juos kamuojančių fizinių problemų ir padaryti, kad žmogus mokėtų sau padėti ir galėtų gyventi nejausdamas diskomforto. Visada malonu matyti ir jausti, kad žmogus po reabilitacijos ar masažo procedūrų išeina sveikesnis ir su didesne šypsena nei, kad ateina, ir žinoti, kad padariau viską, kad jis jaustųsi geriau.

 

Sertifikatas

 

 Sertifikatas

 

pazymejimas-min

 

 

Diplomas